Mailing pocztowy

Mailing pocztowy do czego służy?

Mailing pocztowy jest to tradycyjna metoda wysyłania dużej liczby materiałów – różnego typu np. promocyjnych lub informacyjnych przy pomocy poczty czy też specjalizującej się w tej dziedzinie  firmy kurierskiej. W momencie gdy pojawia się potrzeba ciągłego czy też jednorazowego wysyłania dużych ilości przesyłek, paczek, listów warto skorzystać i zaznajomić się z obsługą korespondencji masowej.

Szczególnie mailing pocztowy skierowany jest do dużych firm, instytucji takich jak banki, firmy ubezpieczeniowe, operatorów telekomunikacyjnych, wydawnictw czy też agencji reklamowych, gdzie ich działalność będzie opierała się na sprawnym przekazywaniu różnej dokumentacji, poprawnym jej usystematyzowaniu, oraz nie zawodnym dostarczeniu przesyłek swoim klientom.

W usłudze jaką jest  mailing pocztowy firmy oferują: drukowanie, zapakowanie, zaadresowanie, jak również uzupełnienie dokumentów nadawczych. W razie potrzeby można skorzystać z realizacji usługi kopertowania oraz opracowania materiałów, wykonując w ustalonym zakresie personalizację, przepakowanie, foliowanie lub inne prace.

Usługa direct mailing posiada:

  • standaryzację i personalizację dokumentów,
  • kopertowanie korespondencji,
  • wysyłkę korespondencji,
  • obsługę zwrotów korespondencji,
  • system monitoringu przesyłek,
  • bezpieczne przesyłki PIN.

Dzięki skorzystaniu z takich usług przede wszystkim oszczędzamy czas naszych pracowników, co znacznie wpłynie na poprawę kondycji każdej firmy lub instytucji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *