Tworzenie stron www

Tworzenie stron www w oparciu o futureCMS. Nasze rozwiązania wykorzystuje ARR, Starostwo Powiatowe, UM Słupca, CIT i wiele innych instytucji.

Jeżeli ma być dobrze wykonana czyli spełniać swoje zadanie jakim jest w większości przypadków zarabianie na swojego właściciela to NIE.
Aby wykonać odpowiednią stronę www zespół profesjonalistów musi nad nią spędzić dużo czasu. Przygotować ją pod kątem wyszukiwarek, zaimpelementować system zarządzania treścią oraz wykonać ciekawą szatę graficzną. Jak powszechnie wiadomo dobrzy fachowcy cenią swoje usługi. Jeżeli więc cena wykonania strony jest podejrzanie niska to mamy pewność, że jest to osoba lub firmą , która pomimo, że wykonała parę projektów to cały czas się uczy.
Nie pozwól aby osoba ta uczyła się Twoim kosztem. Dokonaj słusznej decyzji !!!

Nasz zakres działania to: tworzenie stron www, zarządzanie portalem Wyliczanka.pl, projektowanie stron www.
Miasta na których się skupiamy: Warszawa, Poznań, Konin, Kalisz, Łódź, Bydgoszcz, Kraków, Katowice oraz Gdańsk.

Tworzenie stron www

 Aby przejść do etapu: tworzenie stron www należy wcześniej zakończyć etap: projektowanie stron www.

Etap ten ma charakter techniczno-artystyczny. Pierwszym krokiem jest przygotowanie graficznego projektu strony internetowej według omówionych z klientem założeń. Grafik przystępując do pracy nad szatą graficzną strony www najpierw wyszukuje elementy charakterystyczne dla działalności klienta. Mogą to być luźne skojarzenia wpływające na wizerunek produktu klienta np: piec grzewczy = uśmiechnięta rodzina spędza razem wesoło czas w ciepłym pokoju. Mogą to być też bardziej dosłowne skojarzenia typu: elektryczny piec grzewczy firmy XYZ zużywa 50% mniej energii niż konkurencja. Do tego dochodzą elementy wizerunkowe klienta, które należy uwzględnić: logotyp, slogan, kolorystyka, spójność przekazu graficznego innych elementów marketingowych ze stroną www. Mając już to poukładane w głowie grafik wyszukuje na serwisach z płatnymi zdjęciami takie fotografie, które można w całości lub w jakimś kawałku wykorzystać do budowy strony www. Na tym etapie powstają pierwsze wizje wyglądu całości. Grafik przekłada to na konkretny projekt graficzny i po konsultacji z programistą odnośnie możliwości technicznych wdrożenia takiego projektu przedstawia go klientowi. Klient albo nanosi swoje uwagi lub akceptuje ten krok powstawania strony internetowej.

W kolejnym kroku programista php tnie grafikę i „wrzuca” ją do html. Tak przygotowany kod strony jest „spinany” z panelem administracyjnym (CMS) przez co nasz klient ma pełną możliwość zarządzania swoją stroną internetową. Po wykonaniu wyświetlania działający projekt strony www jest pokazywany naszemu klientowi na serwerze roboczym gdzie klient może przetestować swoją stronę internetową.

Po akceptacji i uzupełnieniu treści przez klienta strona www zostaje zainstalowana na serwerze docelowym. Wymaga to szeregu zabiegów konfiguracyjnych oraz przeprowadzenia jeszcze raz testów aplikacji w nowym środowisku. Zabieg ten trwa ok 2 godzin.