Darmowe strony internetowe dla firm

Darmowe strony internetowe dla firm

Masz firmę, a nie masz strony internetowej, która byłaby jej wizytówką? To prawie tak jakbyś nie miał i firmy.

Jak mawiali starożytni Indianie – „Jeżeli nie ma czegoś w sieci, to znaczy że to nie istnieje„. W pełni podzielam ich zdanie. Taka krótka anegdota:
Jakiś czas temu rozważałem montaż nowych drzwi wejściowych do mieszkania. W ten sam dzień, wracając do domu, na wycieraczce znalazłem ulotkę. Traf chciał, że była to była ulotka firmy zajmującej się właśnie sprzedażą i montażem drzwi. Cena 699 zł była bardzo atrakcyjna. Przeszukałem ulotkę, ale nigdzie nie znalazłem adresu strony www tej firmy. Nie znalazłem nic prócz telefonu, ale wiadomo zobaczyć to nie to samo co usłyszeć. Zaprzągłem więc do pracy Google, lecz jej efekt był żaden. W moich oczach firma kompletnie straciła wiarygodność. Zamówiłem usługę gdzie indziej, choć kosztowała prawie dwukrotnie więcej.
Dlaczego tak? Dlatego, że bez wychodzenia z domu mogłem obejrzeć wszystkie modele drzwi, wraz z ich szczegółowymi danymi i dostosować ofertę do moich potrzeb. Koniec.

Komu zlecić zrobienie firmowej strony www?

Najpowszechniejszym sposobem, jest zlecenie zaprojektowania i uruchomienia firmowej strony www …innej firmie, która się tym zajmuje.
W porządku, ale jaki jest tego koszt i jaką mamy gwarancję że to porządna i solidna firma? Właśnie, tutaj zaczynają się schody. Oczywiście jeżeli poświęcimy odpowiednio dużo czasu na znalezienie takiej firmy, jak też na przeczytanie opinii na jej temat (o ile są pozytywne) – jesteśmy prawie w domu. Cena za wykonanie firmowej strony internetowej oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych.

Drogo? Zastanawiasz się czy warto, i jak to się przełoży na zwiększenie dochodów i renomy Twojej firmy? Chciałbyś mieć możliwość wypróbowania efektów jakie przyniesie posiadanie firmowej strony www, zanim sięgniesz do kieszeni? – Nic prostszego.

Profesjonalna strona www za darmo

Takie rzeczy tylko w Erze? Nie tylko. Również w NetArt.
NetArt jest lider polskiego rynku rejestracji domen i hostingu serwerów. Obsługuje ponad 300.000 klientów (30% udziału w rynku komercyjnych usług internetowych). Niedawno właśnie wprowadził usługę polegającą na stworzeniu i utrzymaniu na swoich serwerach firmowych stron internetowych. W pierwszym okresie abonamentowym – za darmo! Czy warto?

Profesjonalny wygląd

Wygląd strony możesz wybrać spośród setek gotowych kreacji dostosowanych do profilu Twojej firmy. Przykłady:

Usługi budowlane Lecznictwo Gastronomia
strona dla firm - budownictwo strona dla firm - medycyna strona dla firm - restauracje

Oczywiście zdjęcia i inne obrazki możesz zmienić. Wystarczy wysłać je pracownikowi NetArt, aby zamiast domyślnych obrazków pojawiły się te dobrane przez Ciebie. Podobnie jest z treścią i wszelkimi danymi na stronie.

Najważniejszą jednak rzeczą w Twoim przypadku jest system CMS, dzięki któremu znajomość HTML, czy innych języków programowania, jest zbędna. Logując się w Panelu Administratora będziesz mógł zmieniać, usuwać i dodawać wszelkie informacje znajdujące się na Twojej firmowej stronie w dziecinnie prosty sposób.

Następnym krokiem będzie zamówienie nowych wizytówek – z adresem firmowej strony. To jedyne Twoje zadanie. Resztę pozostaw pracownikom NetArt.

Prezent

Dodatkowo, na dobry początek współpracy, otrzymasz prezent:
Pendrive Kingston 4 GB – szyfrowany 256 bitowym kodem.
Zapewni on bezpieczeństwo Twoim danym. Możesz na nim bez obaw przenosić wszelkiego rodzaju pliki z firmowego komputera do domu, lub do innej firmy. Nawet w przypadku jego utraty – dane nadal będą bezpieczne i bezużyteczne dla potencjalnego znalazcy.

Jeżeli chcesz otrzymać go w prezencie, wystarczy, że podczas rejestracji usługi podasz poniższy kod afiliacyjny (ważny do 04.01.2014):

ASW-DX4JE4U

Decyzja

Dowiedz się więcej – odwiedź serwis nazwa.pl: http://nazwa.pl/twoja-strona-www.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *