Wiedźmin 3 Dziki Gon: 4 mln sprzedanych egzemplarzy dwa tygodnie po premierze

Wiedźmin 3 Dziki Gon: 4 mln sprzedanych egzemplarzy dwa tygodnie po premierze

Jeden z współzałożycieli firmy CD Projekt (Marcin Iwiński) ujawnił, że w przeciągu dwóch tygodni od premiery nowego Wiedźmina, sprzedano ponad 4 mln egzemplarzy tej kultowej produkcji. Dane te dotyczą wersji gier na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery PC.

Twórcy Wiedźmina 3 stworzyli prawie że RPG zasługujące na tytuł gry tego typu wszech czasów. Chociaż ciężko jest przymknąć oko na pojawiające się na każdej platformie problemy techniczne, to na ten moment Wiedźmin 3 jest liderem jeśli chodzi o najlepszą i najpłynniejszą rozgrywkę. Wiedźmin 3: Dziki Gon na komputery PC to piękna gra polskiego studia z kilkoma drobnymi niedociągnięciami w kodzie, które w żaden sposób i tak nie przysłonią rewelacyjnej całości. Podziękowania należą się wszystkim graczom, którzy wspierają produkcję poprzez zakup oryginału. Krótko mówiąc deweloperom udało się stworzyć grę, która nie tylko zgarnęła świetne oceny w Internecie i innych mediach, ale również osiągnęła wielki sukces komercyjny tuż po premierze.

Z naszej strony przesyłamy gratulacje dla studia, które dzielnie walczyło z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz liczymy na szybkie wypuszczenie zapowiedzianych już dodatków do gry. Dla przypomnienia pierwsza część Wiedźmina ukazała się tylko na komputerach osobistych w 2007 roku. W 2011 doczekaliśmy się Wiedźmina 2, który trafił nie tylko na komputery ale również na Xbox 360. Trzecia część cieszy się już pełną listą dostępnych platform, co na pewno cieszy ich posiadaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *