Google Adsense » kalkulator

Google Adsense » kalkulator

Jeżeli masz już stronę www i zastanawiasz się nad przystąpieniem do Programu Partnerskiego Google Adsense – skorzystaj z poniższego kalkulatora, aby obliczyć orientacyjny zarobek jaki możesz osiągnąc dzięki swojej stronie www.
Z pewnością orientujesz się już ile osób odwiedza Twoją stronę, a po przeczytaniu tego artykułu, masz przybliżony pogląd na resztę składników równania. Więc do dzieła 🙂


Poniższy formularz ma wprowadzone domyślne wartości (2, 3). Są one najbardziej prawdopodobne, szczególnie w przypaku początkujących twórców stron, którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z Google AdSense. Jeżeli znasz aktualny kurs euro, możesz go zmienić (4).

Wypełnij formularz kalkulatora

Masz wyłączony JavaScript. Kalkulator nie będzie działał!
Jeżeli nie chcesz odblokować JavaScript’u skorzystaj z:
kalkulator GAdS w wersji php.

1. « Ilość użytkowników dziennie odwiedzających Twoją stronę.

2.« Kategoria (tematyka) serwisu

3.
« „Klikalność” – stopień dopasowania reklam (treść, umiejscowienie).

4.
« Kurs euro (w złotych).

5.będę kombinował**.


* ulung – Ktoś o kim ludzie starszej daty, z miejscowości które można przerzucić dorodnym ziemniakiem, powiadają „Gdzie łun sie ulung?”. Innymi słowy – trol.
** – kombinowanie – Celowe naginanie lub łamanie regulaminu Google AdSense, w celu osiągnięcia jak największego CTR (klikalności).


Powyższy kalkulator wykonałem na podstawie obserwacji swoich stron, wypowiedzi właścicieli stron www na forach, blogach itp. Nie należy traktować jego wskazań jako pewnik. Jest to orientacyjny wskaźnik dla tych którzy chcą zacząć swoją przygodę z Google Adsense.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *