Szkolenia EFS

Szkolenia EFS

Aby być dobrze wykwalifikowanym pracownikiem, który bez problemu radzi sobie na rynku pracy, należy stale podnosić woje kompetencje.

W dzisiejszych czasach bez różnego rodzaju kwalifikacji zawodowych jest naprawę trudno coś znaleźć, zwłaszcza że rynek pracy się stale zmienia i prężnie rozwija. Jednym z bardzo dobrych rozwiązań, które na pewno pomogą w karierze zawodowej, są szkolenia informatyczne. Obecnie kompetencje informatyczne w naszym kraju, są rozwijane dzięki wsparciu Unii europejskiej, która finansuje naprawdę masę różnego rodzaju kursów IT. Między innymi szkolenie z zakresu obsługi komputera, sprawnego posługiwania się pakietem biurowym, różnego poziomowe kursy dla grafików komputerowych czy nawet szkolenie MS Windows Server 2012 z Windows 8.1 i PowerShell. Na rynku jest wiele firm informatycznych, które świadczą usługi szkoleniowe dla wszystkich osób chcących się rozwijać w branży IT.

Jedną z takich firm jest np. bardzo dobra firma CKZETO z Łodzi. Na stronie firmowej tej że firmy można odnaleźć informacje na temat różnych szkoleń informatycznych. Dużym zaskoczenie dla mnie było iż CKZETO realizuje szkolenia EFS, gdzie można przeszkolić się z zakresu administracji, konserwacji i monitorowania Windows Server 2012 i PowerShell. Projekt głównie jest kierowany do firm, które zamierzają przeszkolić swoich pracowników zupełnie za darmo, ponieważ całe ponoszone koszty są w 100 % finansowane ze środków Unii Europejskiej. Kurs objęty jest egzaminem potwierdzającym kwalifikację z zakresu technologii informatycznych i jeśli wypadnie pozytywnie to uczestnik otrzymuję certyfikat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *