Szkolenia Microsoft

Szkolenia Microsoft

Z dnia na dzień na rynku prezentowane są nowe artykuły ze świata techniki,to wszystko dzięki prężnie rozrastającej się specjalizacji którą jest informatyka. Tak dynamiczny rozwój jest efektem ciągłej konieczności wcielania nowych udogodnień żeby nasze życie stawało się  coraz to mniej skomplikowane a nasza profesja coraz to wygodniejsza. W obecnych czasach każda jednostka gospodarcza jest ściśle powiązana z branżom informatyczną , jest to konieczność,bo chyba nie jesteśmy w żaden sposób zobrazować sobie żeby jakaś jednostka gospodarcza mogła działać odpowiednio bez takich podstawowych rozwiązań jak np. komputer stacjonarny, sieć internet. To podstawy bez jakich dzisiejsze życie jest wręcz niemożliwe.
Ten kompletny proces komputeryzacji który tak bardzo nam pomaga w każdej dziedzinie  naszego życia,utworzył także duży rynek pracy na którym każdy może się odnaleźć ,jednakże bardzo trudno jest na nim pozostać.
Wynika to z bardzo szybkiego tempa wcielania kolejnych projektów ,i każdy kto pragnie być kompetentnym pracownikiem w tej branży musi cały czas szkolić się by móc podołać wyzwaniom swojej profesji
W tym artykule spróbujemy ukazać bardzo istotny element całego rynku którym jest przedsiębiorstwo MICROSOFT.
Jak wszyscy wiemy przedsiębiorstwo Microsoft ma bardzo duży udział w rynku. Tworzony przez tą firmę system Microsoft Windows użytkowany jest przez dużą część klientów indywidualnych  jak i przez firmy.
Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się w tym artykule przedstawić specyfikację   kursu który mówi o zarządzaniu bazami danych baz danych Microsoft SQL Server 2008
Microsoft SQL Server ? jest to system który pozwala na zarządzanie bazą danych. Jest to najistotniejszy system Microsoft do baz danych dlatego też jest tak bardzo ważny. Cechuje się tym iż język zapytań tworzy się za pomocą Transact-SQL.
Głównym zamiarem szkolenia jest zaznajomienie uczestników z zagadnieniami opisującymi proces  administracji serwerów. Dokładniej mówiąc chodzi o instalację oraz konfigurację serwera aż po  zaawansowane przedsięwzięcia porządkowego.
Szkolenie to jest przeznaczone dla programistów baz danych , oraz dla osób zainteresowanych problematyką zarządzania serwerem baz danych Microsoft SQL.

Po zakończonym kursie osoba powinna należycie wykonać:
-instalację i konfigurację SQL Server 2008
-kopie zapasowe baz danych
-importowanie i eksportowanie danymi
-automatyzację zadań
-procedurę zarządzania serwerami powiązanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *